Nasza oferta

O nas

Firma ADVISER zajmuje się projektowaniem i instalacją specjalistycznych systemów nawadniania i płynnego nawożenia w produkcji ogrodniczej oraz systemów sterowania klimatem w szklarniach. Nawadniamy także ogrody, parki, tereny zieleni i obiekty sportowe.

Przygotowujemy profesjonalne projekty systemów nawadniania i odwadniania oraz pełną dokumentację techniczną, zgodnie z obowiązującymi wymogami formalno-prawnymi.

Korzystając z cennych doświadczeń oraz najnowszych zdobyczy technologicznych wyposażamy Państwa obiekty we wszystko, co niezbędne w nowoczesnej uprawie:

Ponadto prowadzimy sprzedaż zraszaczy, mikrozraszaczy, linii kroplujących, złączek, sterowników, elektrozaworów, czujników deszczu i wilgotności oraz innych elementów, niezbędnych do stworzenia sprawnych
i niezawodnych systemów nawadniania ogrodów, parków, terenów rekreacyjnych i sportowych.

 

Zawsze na czasie

Działamy na rynku od 1990 roku, zdobywając cenne doświadczenia i rozwijając naszą ofertę tak, aby sprostała wyzwaniom stawianym przez dynamiczną rzeczywistość. Na bieżąco śledzimy i wdrażamy nowe rozwiązania technologiczne, zapewniając urządzenia najwyższej jakości oraz fachowe doradztwo. Nasze starania w promowaniu kultury jakości zostały dwukrotnie nagrodzone w roku 2004 i 2006 prestiżowym Certyfikatem Wielkopolskiego Instytutu Jakości.
 

Szanujemy naturę

Nowoczesne rozwiązania w zakresie nawadniania i nawożenia zapewniają efektywne wykorzystanie posiadanych zasobów oraz minimalną ingerencję w środowisko naturalne. 

 

Zadowolenie Klientów jest dla nas priorytetem.

Podstawową zasadą naszej działalnośći jest indywidualny kontakt z Klientem. Wzajemne zrozumienie i racjonalne rozwiązania stanowią bowiem klucz do sukcesu. Dlatego serdecznie zapraszamy do bliższego kontaktu z naszą firmą i do rzeczowej rozmowy. Pozostajemy do Państwa dyspozycji w siedzibie naszej firmy oraz pod numerami telefonów zamieszczonymi w dziale KONTAKT.