Nasza oferta

Cztery dobre powody by wybrać automatyczne nawadnianie

1. Komfort

Dzięki sprawnemu i niezawodnemu systemowi nawadniania Twój ogród będzie nawodniony kiedy chcesz, wczesnym rankiem, w dzień lub w nocy. Ty nie musisz się o nic martwić, sterownik będzie nad wszystkim czuwał, a Ty możesz odpocząć.

 

2. Zdrowe i piękne rośliny

Automatyczny system nawadniania jest efektywny, dobrze skonstruowany dostarcza roślinom tyle wody, ile potrzebują, a dodatkowo zużycie wody jest cały czas pod kontrolą.

 

3. Oszczędność pieniędzy

Jeśli posiadasz osobny licznik dla potrzeb nawadniania, to płacisz tylko za wodę, a nie za ścieki. Specjaliści firmy Rain Bird szacują ponadto, że stosując automatyczne, racjonalne nawadnianie możesz oszczędzić do 40% kosztów za wodę. A w lecie, kiedy drzewa i inne rośliny dostarczą chłodnego cienia, zredukowane mogą zostać koszty urządzeń klimatyzacji. Podczas zimy rośliny działają jak bufor ograniczający wpływ zimowych wiatrów. Powstałe w ten sposób oszczędności zwrócą Ci zainwestowane środki.

 

4. Ochrona środowiska dzięki inteligentnemu wykorzystaniu wody.

Racjonalne wykorzystanie wody to ochrona jej naturalnych zasobów. Dodatkowo uczestniczysz w ograniczaniu efektu cieplarnianego, bo zdrowe rośliny absorbują dwutlenek węgla z powietrza a do środowiska oddają tlen.