Nasza oferta

Gardenia 2018

Choć zima króluje za oknem zielona branża wcale nie spi, ale jest w pełnej gotowości do pracy, tym bardziej, że wydarzanie uznawane za rozpoczęcie sezonu już za nami. Mowa oczywiście o Gardenii, która po raz kolejny wypełniła zielenią tereny Międzynarodowych Targów Poznańskich. W dniach 22 – 24 lutego przedstawiciele branży ogrodniczej zaprezentowali swoją ofertę w Poznaniu.

„ADVISER” jak zawsze oczekiwał na zwiedzających w hali nr 31 na stoisku w niebieskich barwach, na którym można było znaleźć w tym roku nowości w dziedzinie nawadniania terenów zieleni, ze szczególnym uwzględnieniem sterowania nawadnianiem poprzez WiFi, nowości w ofercie firmy OASE w zakresie wyposażenia oczek wodnych, nowości w temacie nawadniania i nawożenia produkcji ogrodniczej, z naciskiem na linię mieszalników nawozowych Inta Evo oraz Scangrow, można było zapoznać się także z aktualną ofertą szkoleniową.

Wszystkim gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko dziękujemy za spotkanie, a te osoby, którym nie udało się dotrzeć, zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej.

A jeśli chcą Państwo wiedzieć więcej, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.
Z radością odpowiemy na Państwa pytania.