Nasza oferta

Rain Bird Dzień Otwarty

Pierwszy Dzień Otwarty Rain Bird w naszej firmie już za nami.

Wszystkim osobom, które nas odwiedziły dziękujemy za wizytę i zapraszamy do dalszych zakupów.
A dla tych z Państwa, którym nie udało się do nas dotrzeć, przygotowaliśmy krótką relację.

16 maja na naszych gości czekała specjalnie przygotowana ekspozycja produktów Rain Bird, zarówno tych, które na dobre zadomowiły się na naszym rynku nawodnieniowym, jak i nowości na sezon 2015.
Do Państwa dyspozycji przez cały dzień byli specjaliści naszej firmy oraz przedstawiciele firmy Rain Bird. Można było zapoznać się z nowymi rozwiązaniami technicznymi, zadać pytania odnośnie samych produktów, realizacji projektów specjalnych, a także polityki sprzedażowej oraz planów na przyszłość.


Słoneczna pogoda oraz grillowanie smakołyki przygotowane przez nasz zespół spowodowały, że rozmowy
i prezentacje przebiegały w miłej wiosennej atmosferze.

Szczególną atrakcją było stanowisko testowe zraszaczy, na którym można było przetestować zraszacze Rain Bird „w akcji”.


Dzień Otwarty zainaugurował program promocyjny: „Majowe super zakupy z Rain Bird”, na nowości Rain Bird 2015 oraz inne wybrane produkty, cieszące się uznaniem klientów, dzięki czemu można było je nabyć
z dodatkowym 10% rabatem.

Dziękujemy za udział w Dniu Otwartym i już dziś zapraszamy na kolejne.

Pierwszy Dzień Otwarty Rain Bird w naszej firmie już za nami.

Wszystkim osobom, które nas odwiedziły dziękujemy za wizytę i zapraszamy do dalszych zakupów. A dla tych z Państwa, którym nie udało się do nas dotrzeć, przygotowaliśmy krótką relację.

 

16 maja na naszych gości czekała specjalnie przygotowana ekspozycja produktów Rain Bird, zarówno tych, które na dobre zadomowiły się na naszym rynku, jak i nowości na sezon 2015.

 

Do Państwa dyspozycji przez cały dzień byli specjaliści naszej firmy oraz przedstawiciele firmy Rain Bird. Można było zapoznać się z nowymi rozwiązaniami technicznymi, zadać pytania odnośnie samych produktów, a także polityki sprzedażowej oraz planów na przyszłość.

 

Słoneczna pogoda oraz grillowanie smakołyki przygotowane przez nasz zespół spowodowały, że rozmowy i prezentacje przebiegały w miłej wiosennej atmosferze.

 

Szczególną atrakcją było stanowisko testowe zraszaczy Rain Bird, na którym można było przetestować zraszacze Rain Bird „w akcji”.

 

Dzień Otwarty zainaugurował program promocyjny: „Majowe super zakupy z Rain Bird”, na nowości Rain Bird 2015 oraz inne wybrane produkty, cieszące się uznaniem klientów, dzięki czemu można było je nabyć z dodatkowym 10% rabatem.

 

Dziękujemy za udział w Dniu Otwartym i już dziś zapraszamy na kolejne.