Nasza oferta

Z wizytą w Złotowie - Dni Otwarte KRASOŃ

„Rozsada bez tajemnic” – pod takim hasłem odbyły się 10 czerwca Drzwi Otwarte Grupy Producentów Rozsad Warzyw KRASOŃ. Impreza odbyła się w nowoczesnym obiekcie produkcyjnym w Złotowie, w którym systemy gospodarowania wodą były współtworzone i realizowane przez naszą firmę.

Drzwi Otwarte były doskonałą okazją do zwiedzenia obiektu w Złotowie i zapoznania się z nowoczesną technologią produkcji rozsady, a także z bardzo finezyjnym i nowoczesnym wyposażeniem obiektu. Gospodarze osobiście zaprezentowali obiekt, dzieląc się cennymi doświadczeniami  i odpowiadając na pytania Gości.

Do dyspozycji gości udostępniono kilkuhektarową szklarnię, kotłownię, halę magazynowo-spedycyjną, przygotowano również bogatą ekspozycję rozsad, prezentację sposobu hartowania i zaprawiania rozsad oraz pokazy maszyn do ich produkcji. W specjalnie przygotowanej przestrzeni konferencyjnej prelegenci ze świata nauki i praktyki wygłosili ciekawe wykłady dotyczące zagadnień produkcyjnych, jak również technicznych, technologicznych i marketingowych. Z dużym zainteresowaniem spotkało się wystąpienie naszego Szefa – Ryszarda Łukowicza, który mówił o  nawadnianiu w uprawie polowej warzyw oraz o tym, na co trzeba zwrócić uwagę wybierając odpowiednie rozwiązanie.

Podczas Drzwi Otwartych gospodarstwo Grupy Krasoń odwiedziło ponad 1000 osób z kraju oraz zagranicy, oprócz gospodarzy swoją ofertę w punktach konsultacyjnych zaprezentowało 26 firm partnerskich, które współpracują z Grupą Krasoń w różnych obszarach, a wśród nich ADVISER.

W ramach ekspozycji przygotowanej wspólnie z firmą Tanake, zaprezentowaliśmy różne systemy nawadniania upraw polowych oraz pod osłonami, a także bogatą gamę urządzeń do nawożenia, ze szczególnym uwzględnieniem dozowników proporcjonalnych Dosatron. Ekspozycję w punkcje konsultacyjnym uzupełniania terenowa prezentacja zraszaczy polowych podczas pracy. Na specjalnie wydzielonym poletku zamontowane zostały instalacje nawadniające z wykorzystaniem zraszaczy: 501-U, Mamkad, 5022 SD oraz deszczownia przenośna Irrifrance ze zraszaczami 5035 SD.

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej.