Nasza oferta

Z wizytą w Gospodarstwie Szaj

W połowie października br. po raz kolejny Gospodarstwo Ogrodnicze Szaj zaprosiło wszystkich chętnych do odwiedzenia swojego obiektu produkcyjnego w Dachowej. Trwające cały weekend Drzwi Otwarte powitały gości słońcem, dzięki czemu bogata kolekcja odmian chryzantem mogła zabłysnąć pełnią kolorów.

W programie wydarzenia znalazło się wiele atrakcji. Gospodarze nie tylko oprowadzili gości po prezentowanej ekspozycji odmianowej, ale również przygotowali interesujący blok konferencyjny. Pan Marek Szaj w swoim wystąpieniu zabrał uczestników na krótką wyprawę w przeszłość, nakreślając rys działalności firmy Szaj, która w bieżącym roku obchodzi piękny jubileusz 35-lecia, a Pani Joanna Borkowska podzieliła się z uczestnikami cenną wiedzą z zakresu prowadzenia upraw.

Techniczne aspekty nawadniania i płynnego nawożenia w produkcji chryzantemowej omówione zostały przez dyrektora naszej firmy – Ryszarda Łukowicza. Cześć wykładową zakończyła dyskusja i odpowiedzi na pytania uczestników spotkania.

Po wykładach goście zaproszeni zostali dalszego zwiedzania kolekcji oraz na stoiska firm współpracujących z Gospodarstwem Szaj, prezentujących swoją ofertę podczas wydarzenia.

Nasza firma miała zaszczyt zaprezentować swoją ekspozycję w centralnym miejscu szklarni, a tematem stoiska były różne oblicza fertygacji, od systemów opartych na dozownikach i inżektorach, do komputerowych mieszalników nawozowych. Specjalnie na tę okazję przygotowane zostały niewielkie systemy przenośne z wykorzystaniem dozowników proporcjonalnych Dosatron oraz inżektorowych Mazzei, które można było zobaczyć w akcji podczas pracy pokazowej instalacji kroplowej, zbudowanej na bazie kroplowników indywidualnych PC Junior i Click Tif. Mieszalniki nawozowe reprezentował najnowszy model mieszalnika duńskiej firmy Scangrow SG-M30.

Dla gości Dni Otwartych przygotowaliśmy również niespodziankę – kupon rabatowy upoważniający do 10% rabatu przy zakupie instalacji kroplującej.

Przypominamy, że kupony są ważne do 15 listopada 2016.