Najlepsze
Systemy
Nawadniania

ML System

Systemy wysokociśnieniowego nawilżania ML znajdują zastosowanie w halach przemysłowych wymagających intensywnego nawilżania. 
Linia produktów ML obejmuje następujące urządzenia:

ML Princess – urządzenia przeznaczone są do wysokich pomieszczeń, w których niezbędne jest osiągnięcie najwyższej wydajności nawilżania. ML Princess może osiągać wydajność 36 kg/h.

ML Solo – ze względu na swoją zwartą konstrukcję urządzenia sprawdzą się doskonale w trudnych warunkach przestrzennych, np. niskie stropy, kręte pomieszczenia.

ML Flex – wykonany ze stali nierdzewnej system przewodów wysokociśnieniowych i dysz zapewniający pełną elastyczność montażu w różnych warunkach przestrzennych. Przewody mogą być instalowane zarówno na ścianach jak i stropach, system może być rozbudowywany poprzez zwiększenie liczby dysz, a specjalna konstrukcja dyszy w kształcie litery T umożliwia precyzyjne ustawienie kąta natrysku.

MLP RO – sercem systemu jest wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej pompa wysokociśnieniowa, zapewniająca odpowiednie parametry do pracy systemu, w połączeniu z odwróconą osmozą, która usuwa z wody związki mineralne i baterie (zastosowane są membrany o małych otworach, zatrzymujące między 95-98% związków mineralnych i bakterii, zapewniając bezproblemowe i higieniczne rozpylanie wody.

Uzdatnianie wody ML oraz pompę wysokociśnieniową można rozbudowywać stosownie do potrzeb, uzyskując wydajność systemu nawet do 10 000 kg/godzinę.

Najważniejsze zalety:

  • Elastyczność – w zależności od potrzeb dobierane są właściwe urządzenia, różne rozmiary dysz, średnice węży wysokociśnieniowych i odpowiednia wydajność systemu uzdatniania wody, to zapewnia pełne dostosowanie systemu zamgławiania do wymagań i warunków eksploatacji.
  • Wysoka wydajność – stację uzdatniania wody i pompę wysokociśnieniową można elastycznie rozbudowywać do wydajności wynoszącej nawet 10 000 kg/godzinę.
  • Niezawodność – wszystkie elementy w urządzeniach ML, przez które przepływa woda wykonane są ze stali nierdzewnej, co zapewnia długą żywotność i odpowiedni poziom higieny.
  • Higiena z certyfikatem – produkty ML posiadają znak „Optymalne nawilżanie powietrza”, który oznacza, że są one higieniczne, bezpieczne i ekonomiczne, co zostało potwierdzone w testach przeprowadzonych przez Centralną Federację Towarzystw Ubezpieczeń Od Odpowiedzialności Pracodawców Przemysłowych (DGUV).
  • Serwis urządzeń ML System odbywa się na miejscu u klienta. Zakres serwisu i konserwacji ustalany jest indywidualnie w umowie serwisowej.

Zobacz także: https://www.condair-systems.pl/nawilzanie-powietrza/systemy-dysz-wysokocisnieniowych/systemy-ML

do pobrania:

Katalog: System
intensywnego nawilżania

Katalog: Pełna
ochrona drewna

Kliknij i powiększ

back-to-top