Najlepsze
Systemy
Nawadniania

Nawilżanie powietrza DRAABE w systemie Full-Service

DRAABE Full-Service to specjalna forma obsługi oferowana przez Condair Systems, oparta na wynajmie przez użytkownika specjalnych przenośnych kontenerów, w których umieszczone są systemy uzdatniania wody DRAABE.

W ramach wynajmu Full-Service klient co 6 miesięcy otrzymuje na zasadzie wymiany nowy kontener po kompleksowej konserwacji i dezynfekcji. Pakiet obejmuje wszelkie koszty kontroli higieny, dezynfekcji, części zamiennych oraz usunięcia ewentualnych usterek. Konserwacja uwzględnia również wprowadzanie nowych rozwiązań technicznych oraz wszelkich aktualizacji.

Higiena na najwyższym poziomie

Konserwacja Full-Service DRAABE oraz dezynfekcja odbywa się w zgodności z nałożonymi przez VDI środkami higieny oraz okresami konserwacji, co potwierdzone jest wydaniem stosownego certyfikatu. Kontenery DRAABE raz na sześć miesięcy są demontowane, czyszczone, dezynfekowane i dokładnie sprawdzane. Dzięki tej procedurze zapewniają w 100% bezbakteryjną pracę.

W 100% niezawodne

System DRAABE Full-Service gwarantuje pełną niezawodność pracy, higienę i oszczędność. Harmonogram konserwacji co pół roku zapewnia prewencyjną ochronę przed ewentualnymi usterkami. Podczas konserwacji na bieżąco wymieniane są wszystkie części zużywalne, a także monitorowane parametry pracy.

Zawsze aktualne

W systemie Full-Service wszelkie aktualizacje oraz nowe rozwiązania techniczne są wprowadzane automatycznie i bez żadnych dodatkowych opłat dla klienta.

Gwarancja non stop

W czasie trwania umowy części podlegające zużyciu oraz części zamienne wymieniane są
w ramach pakietu obsługi bez jakichkolwiek dodatkowych opłat, a ewentualne usterki usuwane są w trybie ekspresowym.

back-to-top