Najlepsze
Systemy
Nawadniania

Komputer nawodnieniowy Aqua CX300

AquaCX300 – optymalna kontrola nawadniania i nawożenia. 

Aqua CX300 to niezawodny i precyzyjny komputer nawodnieniowy do sterowania różnymi systemami nawadniania w uprawach polowych oraz uprawach pod osłonami. Komputer ma budowę modułową, co pozwala użytkownikowi na wybór niezbędnych, dostosowanych do potrzeb funkcjonalności. Taka konstrukcja oznacza również, że użytkownik płaci za te moduły, których potrzebuje. 

Aqua CX300 może sterować systemami zraszającymi, kroplowymi, zamgławianiem, nadaje się do obsługi upraw hydroponicznych i bezglebowych. Komputer zapewnia optymalną kontrolę nawadniania i nawożenia w systemach ze zbiornikiem mieszającym oraz w systemach z bezpośrednim wtryskiem, umożliwia podawanie koncentratów nawozowych z 8 zbiorników jednocześnie w dowolnej proporcji, może być wyposażony w 2 czujniki EC i 2 czujniki pH do monitorowania składu i jakości pożywki. 

Moduły: 
– moduł podstawowy – standardowy 
– moduł 32 zaworów, maksymalnie można zainstalować do 5 modułów (w standardzie jeden moduł 32 zawory w podziale na 3 grupy zaworowe, rozbudowa max. do 160 zaworów i 10 grup zaworowych), 
– moduł kontroli EC, 
– moduł kontroli pH, 
– moduł dodatkowych 7 grup zaworowych/programów nawadniania. 

Warunki startu: start czasowy, cykliczny, kontaktowy, ręczny i start na podstawie radiacji. Ponadto opcje dotyczące płukania przed i po nawożeniu oraz zraszania antyprzymrozkowego. 

Komputer posiada przyjazny użytkownikowi interfejs i jest łatwy w programowaniu, podczas którego dla każdej nastawy i odczytu można wyświetlić tekst pomocy. Można go obsługiwać za pomocą klawiatury i 8-liniowego wyświetlacza na froncie obudowy lub za pomocą komputera PC z zainstalowanym programem kontrolnym lub z oprogramowaniem Synopta.

back-to-top