Najlepsze
Systemy
Nawadniania

Sterowniki

Sterowniki czasowe pozawalają na zautomatyzowane sterowanie nawadniam w ogrodach, terenach zieleni, obiektach sportowych, ale także w uprawach ogrodniczych polowych i pod osłonami, w szkółkach roślin ozdobnych, w sadownictwie.

W ofercie posiadamy sterowniki Rain Bird, Orbit, Galcon, Irritrol, Hunter, od najprostszych modeli bateryjnych ( np. sterownik nakranowy z wbudowanym elektrozaworem), do zaawansowanych modeli wielosekcyjnych, które mogą współpracować z rozbudowanymi systemami centralnego sterowania i być obsługiwane z poziomu komputera PC np. sterownik Rain Bird ESP-LXME™  współpracujący z systemem centralnego sterowania IQ™

Oferujemy sterowniki przystosowane do montażu wewnętrznego oraz do montażu na zewnątrz, z zasilaniem 230 V oraz bateryjne, o rożnej ilości sekcji oraz rozległych możliwościach programowania, współpracujące z czujnikami deszczu oraz czujnikami wilgotności, a także sterowniki WiFi umożliwiające użytkownikom dostęp i monitorowanie systemu nawadniania z dowolnego miejsca poprzez aplikację na smartfona / tablet.

back-to-top