Najlepsze
Systemy
Nawadniania

Ochrona biologiczna, trzmiele, nasiona.

Ochrona biologiczna – bezpieczeństwo dla środowiska, konsumentów i pracowników

Biologiczna ochrona roślin stosowana jest głównie w uprawie warzyw i roślin ozdobnych pod osłonami, ale także w uprawach gruntowych, szkółkarstwie, w terenach zieleni i ogrodach. Pozwala na ograniczenie zużycia środków chemicznych, pozytywnie wpływa na jakość plonu, a także na organizację produkcji i komfort pracy. Opiera się na wykorzystaniu owadów, roztoczy, nicieni, grzybów, bakterii, wirusów – naturalnych przeciwników zwalczanego szkodnika.

W tej dziedzinie szczególnie polecamy:

Polyversum – środek biologiczny do ochrony korzeni przed infekcjami patogenów glebowych. Substancją czynną biologicznie są spory nie patogenicznego grzyba Pythium oligandrum. Preparat z powodzeniem stosowane jest  w uprawach warzyw gruntowych i pod osłonami, roślin ozdobnych, w szkółkach drzew i krzewów ozdobnych oraz uprawach rolniczych. Chroni nasiona przed infekcją patogenami grzybowymi, stymuluje wzrost roślin  oraz rozwój systemu korzeniowego, ułatwia pobieranie substancji pokarmowych, znacznie obniża liczbę wypadów kiełkujących nasion oraz młodych roślin.

B-Green – efektywny preparat biologiczny do walki z pędrakami. Zawarte w B-Green nicienie Heterohabditis bacteriophora (entomofagi) aktywnie szukają i niszczą pędraki znajdujące się w glebie na połaciach trawników, na polach golfowych, w ogrodach oraz uprawach roślin ozdobnych.

Trzmiele firmy Biobest

Ponadto oferujemy trzmiele, przeznaczone do zapylania roślin w uprawie pomidora. Trzmiele dostępne są w różnych typach uli, przeznaczonych do zastosowania w uprawach o różnej powierzchni. Dostępne są także specjalne rodzaje uli do zapylania drzew
i krzewów owocowych, upraw jagodowych i nasiennych.

Profesjonalne NASIONA dla Profesjonalistów!

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem holenderskich firm nasiennych ENZA ZADEN i BEJO ZADEN. Oferujemy szeroki asortyment gatunków i odmian nasion warzyw gruntowych i do uprawy pod osłonami.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. 
Zamówienia można składać telefonicznie, faksem lub mailem. 
Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową.

Zapraszamy i życzymy udanego sezonu.
Informacji szczegółowych udziela: Małgorzata Sulinowska
tel./fax 061 870 54 74, kom. 605 065 995

e-mail: nasiona@phu-adviser.pl,

back-to-top