Najlepsze
Systemy
Nawadniania

OPROGRAMOWANIE SYSINTA

SysInta – kompleksowa kontrola


SysInta to innowacyjne i niezawodne rozwiązanie wspomagające zarządzanie nowoczesną uprawą w postaci serwera wraz z przejrzystym i intuicyjnym oprogramowaniem, dedykowanym do współpracy z komputerem EVO. SysInta pozwala w prosty i praktyczny sposób zarządzać nawadnianiem i fertygacją oraz klimatem w szklarni. Oprogramowanie daje pełen dostęp do wszystkich funkcji komputera EVO.

Sterowanie na medal!

System sterowania EVO wraz z oprogramowaniem SysInta został nagrodzony Złotym Medalem MTP na targach Gardenia 2019.

 

SysInta dostępna jest w polskiej wersji językowej oraz w kilkunastu innych językach. Umożliwia śledzenie wszystkich procesów zachodzących w szklarni oraz modyfikację parametrów i ustawień. Dane prezentowane są w przyjaznej użytkownikowi postaci graficznej oraz w formie tabel i wykresów ułatwiających analizę.
Sysinta posiada szeroki zakres funkcji umożliwiając użytkownikowi korzystanie w bogatej listy standardowych raportów oraz konfigurowanie zestawień dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb. Użytkownik może np. zdefiniować raporty emailowe dotyczące przeprowadzonego nawadnia, zużycia wody i nawozów wraz z innymi niezbędnymi parametrami, które otrzymywać będzie w wybranym przez siebie czasie.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIE – SERWER SYSINTA zapewnia dostęp i możliwość modyfikacji parametrów uprawy w dowolnym czasie z dowolnego miejsca, przy wykorzystaniu Internetu i urządzeń  mobilnych, nie wymaga zatem tworzenia żadnego dodatkowego, dedykowanego stanowiska dostępu. SysInta daje pełną kontrolę nad uprawą z każdego urządzenia – komputera, telefonu komórkowego, tabletu – z podłączeniem do Internetu.

Serwer Sysinta został zaprojektowany i stworzony specjalnie do pracy w trudnych warunkach panujących w szklarni, instalowany jest w pomieszczeniu technicznym
w sąsiedztwie komputera, zastosowane materiały i rozwiązania gwarantują wieloletnią i niezawodną pracę w warunkach szklarniowych.

back-to-top