Najlepsze
Systemy
Nawadniania

Mata Grodan Prestige

Grodan Prestige zapewnia silną i zrównoważoną uprawę przez cały rok.

Grodan Prestige to zaawansowana mata wykonana w technologii NG2.0 gwarantująca niezwykle szybkie ukorzenianie i pełny rozwój systemu korzeniowego. Jest to mata jednowarstwowa o pionowym układzie włókien, zapewnia jednorodne rozprowadzenie wody w całej objętości oraz łatwe i skuteczne sterowanie wilgotnością i EC. Ponadto struktura drobnych włókien zapewnia doskonałą zdolność do szybkiej i wydajnej resaturacji.

Grodan Prestige to podłoże zaprojektowane z myślą o zrównoważonej uprawie precyzyjnej, czyli wykorzystującej minimalną ilość zasobów w celu uzyskania maksymalnych plonów najwyższej jakości.

Mata Prestige i kostka Plantop – połączenie doskonałe!

Matę Grodan Prestige i kostkę Plantop stworzono w oparciu o technologię NG2.0, oba produkty stanowią idealne połączenie – kostka doskonale naśladuje matę w zakresie poziomu wilgotności i zasolenia. Szybkie ukorzenianie się rośliny rozpoczyna się już w momencie umieszczenia kostki w otworze w macie. Przez cały okres wegetacyjny rośliny kontynuują wypuszczanie nowych korzeni z podstawy łodygi. Rezultatem jest stworzenie zdrowej, silnej uprawy, utrzymanie zdrowotności roślin i uzyskiwanie dużych plonów do zakończenia sezonu.

Zobacz

Grodan Prestiege

Grodan Prestige 10cm

Silna i zrównoważona uprawa przez cały rok

back-to-top