Najlepsze
Systemy
Nawadniania

System sterujący HortimaX Go!

HortiMaX Go! Zupełnie nowy system!

 
HortiMaX-Go! to nowoczesny, łatwy w obsłudze i atrakcyjny cenowo komputerowy system sterowania klimatem, nawadnianiem i fertygacją w produkcji ogrodniczej. 
HortiMax Go! został zaprojektowany do szybkiej i łatwej obsługi manualnej, bez konieczności użycia dedykowanego stanowiska PC. Obsługiwany jest poprzez obszerny, kolorowy ekran dotykowy, umożliwiający wyświetlenie wszystkich istotnych danych na raz oraz za pomocą którego, w łatwy sposób można te dane przeglądać
i modyfikować. 
Ponadto HortiMaX Go! pozwala użytkownikowi na zdalny dostęp i kontrolę procesów zachodzących w szklarni, poprzez dowolne urządzenie z systemem iOS, Android lub Windows z podłączeniem do Internetu.

HortiMaX Go! inteligentne zarządzanie

Zupełną nowością jest konstrukcja systemu – komputer połączony jest z urządzeniami w szklarni poprzez opracowane dla każdej funkcji oddzielnie tzw. „Inteligentne Przełączniki”, które komunikują się z centralnym sterownikiem obustronnie, poprzez wspólną sieć.

„Podłącz, używaj, uprawiaj!”

HortiMaX Go! jest systemem dopasowanym do potrzeb użytkownika, który ma możliwość wyboru jedynie tych elementów składowych, których potrzebuje, w oparciu
o typ uprawy, rodzaj szklarni, własne wymagania i dostępny budżet. W standardzie HortiMaX Go! posiada jednak całe niezbędne oprogramowanie, a poszczególne komponenty konfigurowane są automatycznie wg zasady „plug and play”/”podłącz i używaj”.

Unikatowa konstrukcja, wprowadzenie „Przełączników Inteligentnych” oraz wykorzystanie współdzielonego połączenia sieciowego pozwala na łatwą rozbudowę systemu o kolejne funkcje poprzez łączenie ze sobą kolejnych czujników i „Przełączników Inteligentnych”, a także na nieustanne monitorowanie przez sterownik stanu podłączonych urządzeń, a w razie potrzeby przywrócenie urządzenia do trybu automatycznego lub wygenerowanie ostrzeżenia. 
Zastosowana metoda łączenia „Przełączników Inteligentnych” zapewnia łatwość instalacji i późniejszej rozbudowy oraz znaczące oszczędności kosztów instalacji 
i okablowania. 
HortiMaX-Go! stanowi doskonałą alternatywą dla bardziej zaawansowanych, ale też kosztownych rozwiązań.

back-to-top