Najlepsze
Systemy
Nawadniania

Szkolenia

Od roku 2001 nasza firma organizuje spotkania szkoleniowe, w ramach których zgłębiamy tajniki projektowania systemów nawadniania.

Dziękujemy dotychczasowym uczestnikom za udział w naszych kursach, a wszystkich tych, którzy pragną zapoznać się bliżej z prezentowaną tematyką, zapraszamy do udziału w kolejnej edycji spotkań szkoleniowych. Szkolenia odbywają się w miesiącach: luty/marzec, przed rozpoczęciem nowego sezonu.

Szkolenie obejmuje 1 dzień intensywnej nauki w formie wykładów i ćwiczeń praktycznych. Przedstawiamy urządzenia do nawadniania, omawiamy parametry techniczne, uczymy Państwa jak posługiwać się charakterystykami technicznymi urządzeń oraz jak wybierać odpowiednie urządzenia. Przedstawiamy ważne zagadnienia dotyczące projektowania i instalacji automatycznych systemów nawadniania.
Po wprowadzeniu teoretycznym przechodzimy do ćwiczeń z projektowania, które zawiera przygotowany przez nas skrypt. Wspólnie wykonujemy od podstaw projekt systemu nawadniania ogrodu. Nad pracą kursantów czuwają specjaliści naszej firmy, którzy przez cały czas trwania szkolenia są do Państwa dyspozycji.
Wykonany projekt poddajemy wspólnej analizie i ocenie. Szkolenie kończy się uzyskaniem certyfikatu.

Koszt szkolenia obejmuje:
– udział w wykładach oraz zajęciach praktycznych,
– materiały szkoleniowe wraz z autorskim skryptem do projektowania,
– obiad oraz przerwy kawowe.

Zapraszamy.

Informacje szczegółowe oraz zgłoszenia:
Małgorzata Sulinowska
tel. 61 870 54 74, 61 879 87 00, 601 712 001
nasiona@phu-adviser.pl
biuro@phu-adviser.pl

back-to-top