Najlepsze
Systemy
Nawadniania

Szkolenia

Od roku 2001 nasza firma organizuje spotkania szkoleniowe, których głównym tematem jest projektowanie systemów nawadniania. Dziękujemy dotychczasowym uczestnikom za udział w naszych kursach, a wszystkich tych, którzy pragną zapoznać się bliżej z prezentowaną tematyką, zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach szkoleń. Nasze szkolenia odbywają się zazwyczaj w miesiącach: luty/marzec, przed rozpoczęciem nowego sezonu.

Szkolenie: „Projektowanie automatycznych systemów nawadniania” – 2023

 

Szkolenie obejmuje jeden dzień intensywnej nauki w formie wykładów i ćwiczeń praktycznych, podczas których poruszamy kluczowe zagadnienia, składające się na projektowanie systemów nawadniania. Przedstawiamy urządzenia do nawadniania, omawiamy parametry techniczne, uczymy Państwa jak posługiwać się charakterystykami technicznymi urządzeń oraz jak wybierać odpowiednie urządzenia. Zwracamy uwagę na elementy istotne podczas instalacji automatycznych systemów nawadniania.

Po wprowadzeniu teoretycznym przechodzimy do ćwiczeń z projektowania, które zawiera przygotowany przez nas skrypt. Wspólnie wykonujemy od podstaw projekt systemu nawadniania ogrodu. Nad pracą kursantów czuwają specjaliści naszej firmy, którzy przez cały czas trwania szkolenia są do Państwa dyspozycji. Wykonany projekt poddajemy wspólnej analizie i ocenie. Szkolenie kończy się uzyskaniem certyfikatu.

Koszt szkolenia obejmuje:
– udział w wykładach oraz zajęciach praktycznych,
– materiały szkoleniowe wraz z autorskim skryptem do projektowania,
– obiad oraz przerwy kawowe.
Zapraszamy.

Informacje szczegółowe oraz zgłoszenia:
Małgorzata Sulinowska
tel. 61 870 54 74, 61 879 87 00, 601 712 001
nasiona@phu-adviser.pl
biuro@phu-adviser.pl

back-to-top