Najlepsze
Systemy
Nawadniania

Wyposażenie oczek wodnych OASE

OASE to radość obcowania z krystalicznie czystą wodą!

Marzysz o krystalicznie czystej wodzie w swoim stawie, szumiącej kaskadzie, tryskającej fontannie? Chcesz, aby Twój ogród cieszył oko o każdej porze dnia i nocy? Zapraszamy. Specjaliści naszej firmy pomogą dobrać wyposażenie dostosowane do Twoich potrzeb. Poinstruujemy Cię jak zainstalować i użytkować produkty Oase, aby służyły dobrze i przez długie lata.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem Oase – prowadzimy magazyn produktów OASE oraz posiadamy szeroką gamę produktów OASE HG i Pontec dostępną “od ręki”. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem folii PCV i EPDM, doradzamy i wspomagamy realizację projektów.

Folia do oczka wodnego – nie wiesz jaką wybrać? A może gotowa niecka? Zapytaj naszych specjalistów, przedstawią dostępne możliwości i pomogą wybrać rozwiązanie najlepsze dla Ciebie. Planujesz zainstalować filtr do oczka wodnego, szukasz pompy do zasilenia strumienia, kaskady, a może marzy Ci się podświetlana fontanna, która wieczorową porą stworzy niepowtarzalną atmosferę w Twoim ogrodzie? Zapraszamy – w bogatej ofercie Oase wspólnie znajdziemy produkty, które wyjdą na przeciw Twoim oczekiwaniom.

OASE to wszystko co niezbędne do stworzenia i utrzymania pięknego stawu, oczka wodnego – wysokiej jakości wyposażenie techniczne: wydajne i energooszczędne pompy fontannowe, filtracyjne i strumieniowe, filtry i systemy filtracyjne ciśnieniowe oraz przepływowe, urządzenia do wstępnego oczyszczania UV, a także skimmery, napowietrzacze i odkurzacze. OASE to także skuteczne produkty pielęgnacyjne, zestawy oświetleniowe, urządzenia do zarządzania energią oraz materiały do budowy stawów i niecki stawowe. Ponadto marka OASE jest liderem w zakresie kompletnych rozwiązań dla stawów kąpielowych, które z powodzeniem łączą w sobie estetykę naturalnego stawu z funkcjonalnością basenu kąpielowego.

Zajrzyj do świata Oase i pobierz katalog: Oase Water & Garden, drainage & Irrigation
Katalog Oase
Katalog: Nowe Produkty 2020
Katalog Oase
back-to-top