Najlepsze
Systemy
Nawadniania

Wyposażenie oczek wodnych OASE

OASE to radość obcowania z krystalicznie czystą wodą!

Marzysz o krystalicznie czystej wodzie w swoim stawie, szumiącej kaskadzie, tryskającej fontannie? Chcesz, aby Twój ogród cieszył oko o każdej porze dnia i nocy? Zapraszamy. Specjaliści naszej firmy pomogą skomponować wyposażenie OASE dostosowane do Twoich potrzeb, dobiorą właściwy filtr do oczka wodnego, zaproponują urządzenia do oczyszczania i napowietrzania, zaprezentują szeroką gamę systemów oświetleniowych OASE. Poinstruują Cię, jak zainstalować i użytkować produkty OASE, aby służyły przez długie lata.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy autoryzowanym partnerem Oase – prowadzimy magazyn produktów OASE oraz posiadamy szeroką gamę urządzeń OASE HG i Pontec dostępną “od ręki”. Ponadto jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem folii do oczka wodnego PCV i EPDM. Służymy doradztwem i wspomagamy realizację szczególnych projektów.

LIVING WATER czyli ożywiona, naturalna i zdrowa woda – oto co oznacza OASE!

Gotowa niecka, czy jednak folia do oczka wodnego? Jeśli nie wiesz, co wybrać, zapytaj naszych specjalistów. Przedstawią dostępne możliwości i pomogą wybrać rozwiązanie najlepsze dla Ciebie. Planujesz zainstalować filtr do oczka wodnego, szukasz pompy do zasilenia strumienia, kaskady, a może marzy Ci się podświetlana fontanna, która wieczorową porą stworzy niepowtarzalną atmosferę w Twoim ogrodzie? Zapraszamy – w bogatej ofercie OASE wspólnie znajdziemy produkty, które wyjdą naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

Jakie produkty proponuje marka OASE?

OASE to wszystko, co niezbędne do stworzenia i utrzymania pięknego stawu, oczka wodnego. Wysokiej jakości wyposażenie techniczne: wydajne i energooszczędne pompy fontannowe, filtracyjne i strumieniowe, filtry i systemy filtracyjne ciśnieniowe oraz przepływowe, urządzenia do wstępnego oczyszczania UV, a także skimmery, napowietrzacze i odkurzacze. OASE to również skuteczne produkty pielęgnacyjne, zestawy oświetleniowe, urządzenia do zarządzania energią oraz materiały do budowy stawów i niecki stawowe. Ponadto marka OASE jest liderem w zakresie kompletnych rozwiązań dla stawów kąpielowych, które z powodzeniem łączą w sobie estetykę naturalnego stawu z funkcjonalnością basenu kąpielowego.

Zajrzyj do świata Oase i pobierz katalog: Oase Water & Garden, drainage & Irrigation
Katalog Oase
Katalog: Nowe Produkty 2020
Katalog Oase