Najlepsze
Systemy
Nawadniania

W najbliższą sobotę 29 lipca zapraszamy tradycyjnie w godzinach 8:00 – 14:00. Jednak ten dzień będzie szczególny, ponieważ Poznań stanie się kolarską stolicą Polski, goszcząc I etap Tour de Pologne. W związku z wyścigiem należy liczyć się z utrudnieniami w ruchu, a zatem jeśli wybieracie się do nas w sobotę, warto sprawdzić, jakie ograniczenia w ruchu możecie napotkać po drodze.

TdP wystartuje z terenu MTP, a zakończy się na Torze Poznań. Zawodnicy pokonają trasę liczącą ponad 180 km długości i 936 m przewyższeń. Z mapą trasy, startu i mety, a także z planowanymi godzinami przejazdu zawodników i ograniczeniami w ruchu można zapoznać się oficjalnej stronie TdP: https://www.tourdepologne.pl/etap-1/

Kibicujemy Kolarzom!

Cieszymy się, że po 16 latach Tour de Pologne – najważniejsza impreza kolarska w Polsce, ponownie zawitała do Poznania i możemy z bliska obserwować zmagania kolarskie na najwyższym poziomie. Wszystkim kibicom życzymy zatem niezapomnianych wrażeń, a zawodnikom – świetnych wyników, satysfakcjonującej rywalizacji i bezpiecznego dotarcia do mety!

Trasa I etapu Tour de Pologne 2023 – kilknij, aby powiększyć

Program

Orientacyjne czasy przejazdu

Polub nas na: