Podłoża Grodan – nowe produkty NG2.O

Najlepsze
Systemy
Nawadniania

Mata do produkcji warzyw Classic NO2.0 oraz kostka do produkcji rozsady Delta NG2.0 to nowości w ofercie profesjonalnych podłoży z wełny kamiennej firmy Grodan. Oba produkty zostały wyprodukowane z zastosowaniem Technologii Grodan Next Generator 2.0, dzięki której uzyskały jeszcze doskonalszą strukturę, zapewniającą optymalne warunki dla wzrostu systemu korzeniowego oraz możliwość precyzyjnego sterowania uprawą.

Mata Grodan Classic NG2.0

Nowa mata Grodan Classic stworzona w technologii NG2.0 to niezawodne podłoże do uprawy pomidora i ogórka. Mata posiada poziomy układ włókien, co wymusza rozrost systemu korzeniowego nie tylko w dół, ale również na boki. Mata zapewnia dobre warunki wodno-powietrzne i jest idealna do częstego nawadniania, a struktura włókien ułatwia odprowadzanie wody i dzięki temu – kontrolę oraz regulację EC. 

Najważniejsze korzyści:
–  niezawodny zakres kontroli WC w przedziale 55-70%,
–  szybkie odświeżanie EC,
–  poziomy rozwój systemu korzeniowego.

Mata Grodan Classic NG2.0 doskonale sprawdza się w połączeniu z kostką Plantop NG2.0 również wyprodukowaną w technologii NG2.0. To połączenie zapewnia permanentną  stymulację wzrostu korzeni oraz stałą, wysoką jakość zbiorów.

Kostka Grodan Delta NG2.0

Kostka Grodan Delta NG2.0 – NOWOŚĆ w rodzinie produktów do propagacji Grodan – dzięki zastosowaniu technologii NG2.0 zapewnia lepszą od poprzedniczki kontrolę zawartości wody WC oraz odznacza się wysoką kapilarnością. Stanowi idealną podstawę dla jednolitej i doskonale sterowalnej produkcji, gwarantuje bardzo dobry wzrost korzeni w całej swojej objętości. Polecana w uprawie pomidora, ogórka, papryki oraz bakłażana.

Kostka Grodan Delta NG2.0 charakteryzuje się pionowym układem włókien oraz zapewnia zakres regulacji wilgotności w przedziale: 45-78% • Posiada obojętne, hydrofilowe włókna oraz trwałą strukturę, dostępna w wysokości: 6,5 cm, najlepiej sprawdza się w połączeniu z matami o standardowej wysokości 7,5 cm. 

Grodan Delta NG2.0 to kostka godna zaufania, w której rośliny mają optymalne warunki do wzrostu i rozwoju.

ZOBACZ 

Polub nas na:

back-to-top