Covid 19 – środki ostrożności

Najlepsze
Systemy
Nawadniania

Szanowni Państwo,

w związku z obecną sytuacją epidemiczną, w trosce o zdrowie naszych klientów i pracowników wprowadzamy szczególne zasady organizacji pracy i obsługi klientów. 

Celem wprowadzenia specjalnych zasad obsługi klientów jest przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się pandemii Coronawirusa poprzez wyeliminowanie lub ograniczenie kontaktów międzyludzkich do niezbędnego minimum. 

Na podstawie zarządzenia wewnętrznego z dn. 2.11.2020r. pracownicy naszej firmy zostali podzieleni na zespoły funkcjonalne, które nie mają bezpośredniego kontaktu ze sobą, wskutek czego obsługa w dotychczasowej formie nie będzie możliwa. 

Jednocześnie informujemy, że zachowujemy możliwość obsługi bezpośredniej, a nasze biuro sprzedaży pozostaje do Państwa dyspozycji, przy zachowaniu szczególnych środków bezpieczeństwa, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00. 

Środki bezpieczeństwa

 1. Zasłanianie ust i nosa – na terenie firmy obowiązuje powszechny i bezwzględny nakaz noszenia maseczek, dlatego prosimy o zasłanie ust i nosa.
 2. Dezynfekcja rąk – przy wejściu do każdego budynku przygotowane są stanowiska do dezynfekcji rąk, wyposażone w płyny dezynfekcyjne oraz rękawiczki foliowe, prosimy o ich stosowanie.
 3. Zachowanie dystansu – aby zapewnić możliwość zachowania odpowiedniego dystansu wewnątrz biura może się znajdować jedynie klient, który jest w danym momencie obsługiwany, pozostałe osoby prosimy o oczekiwanie na zewnątrz budynku, przy zachowaniu wzajemnych odstępów min 1,5 m.
 4. W celu zminimalizowania okresu oczekiwania na przygotowanie towaru, prosimy w miarę możliwości o wcześniejsze przesłanie zamówienia drogą mailową na adres:
  magazyn@phu-adviser.pl
 5. W przypadku zapytań o projekt i wycenę systemu nawadniania ogrodu prosimy o przesłanie mapy (planu ogrodu) do celów projektowych do naszej pracowni projektowej na adres:
  projekty@phu-adviser.pl oraz uzgodnienie wszelkich niezbędnych szczegółów telefonicznie
  i mailowo.
 6. W sytuacji, gdy niezbędny będzie kontakt osobisty, uprzejmie prosimy o wcześniejsze umówienie terminu spotkania telefonicznie lub mailowo.

Polub nas na:

back-to-top